KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101103
nr 1210 1103
Erik Lo Ohlqvist
(1914-2004), Sverige
Oljemålning, Eric Lo Ohlqvist (1914-2004), Sverige. Skärgård, signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:07:03
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Erik Lo Ohlqvist
Läs mer om Erik Lo Ohlqvist